SAIB Občianske združenie

- Oznamy -

(10.4.2021) Pokyny k online prednáške 8.5.2021

Dňa 8.5.2021 (sobota) o 17:00 sa uskutoční online prednáška. Bude organizovaná cez službu Microsoft Teams.
Kto z Vás to nepozná nevadí, napíšem sem aj jednoduchý postup ako sa na online prednášku pripojiť.
 
 
Pokyny k registrácii svojej účasti na prednášku:
Pred vstupom na prednášku musíte byť najskôr registrovaný účastník s uhradeným poplatkom na účet Občianskeho združenia SAIB.

(1) Zaregistrujte sa na stránke Online prednášky formou vyplnenia registračného formuláru (tak ako sa registrujete na Smolenice a iné aktivity)
(2) Do 24 hodín od registrácie treba zaplatiť účastnícky poplatok 30,- € (formou bankového prevodu) na účet Občianskeho združenia SAIB. Do správy pre príjemcu napísať Vaše meno alebo email pod ktorým ste sa registrovali na prednášku.
(Po neuhradení účastníckeho poplatku vopred a do 24 hodín od registrácie, bude Vaša registrácia zrušená.)
 
 
Organizačné pokyny pre vstup do virtuálnej miestnosti prednášky:
(1) Začnite sa prosím pripájať do virtuálnej miestnosti už od 17:00 hod
(2) Nepoužívajte prosím Vaše prezývky, ale používajte svoje Meno a Priezvisko (aby sme Vás mohli identifikovať)
(3) Mikrofón si nechajte vypnutý a zapnite ho len vtedy, ak budete chcieť niečo povedať (ak budete mať všetci mikrofón vypnutý, budete ma lepšie počuť a nebude tam zbytočný hlasný šum)
 
 
Návod na pripojenie na online prednášku:
Možnosti máte dve. Buď použijete aplikáciu MS Teams a prípadne svoj účet v službách teams (toto budú vedieť hlavne tí, ktorí to používajú najmä v práci), alebo tá jednoduchšia možnosť, priamo cez internetový prehliadač (nepotrebujete nič inštalovať, stačí počítač a internet). Ak dovolíte, zameriam sa v tomto návode na tú jednoduchšiu možnosť - cez internetový prehliadač.
 
 
Tak že, ako sa pripojiť na online prednášku cez internetový prehliadač?
Vypracovali sme pre Vás jednoduchý návod ako.
Návod (vo formáte .PDF) si môžete pozrieť/stiahnuť tu: Návod na pripojenie na online prednášku
 
 
Prístupová internetová adresa na prednášku:
Link zverejníme 2 hodiny pred začiatkom prednášky.
 

(20.1.2021) Novinka pre optimistov

Ahoojte, na webe sú letné termíny, volali z MCH, že sa na nás už tešia. m

(6.1.2021) Poznámky

Ahojte,

máte nový termín prednášky na webe. Predošlé akcie sme zvládli super ( vďaka Paťovi a aj jeho družine ako aj Bobe pomocníčke ale aj vám). Ďakujem za vašu trpezlivosť, že ste vydržali dlhší čas, kým z čakárne ste sa dostali na prednášku, ale o 19:00 sme už boli komplet. Nepodarilo sa zapojiť len 3 osobám, z rôznych dôvodov. V jednom prípade ,vopred neprihlásený saibak, bol by som ho aj pustil, no nemal trpezlivosť vyčkať.  Prednosť majú vopred prihlásený a platiaci. V ďaľšom prípade neznámy účastník, ktorý sa neprihlásil vopred a nereagoval na výzvu, zapnúť si kameru.  Systém si zapamätá všetko, prihlášky, odhlášky, eviduje adresy účastníkov etc.  Niektorí účastníci zabudli uhradiť, ale dúfam to napravia, aby mohli sa zúčastniť aj na ďalšej akcii.

Pred prednáškou 24 hodín sa uzatvára možnosť prihlasovania sa. V prípade oneskorencov, ešte máte možnosť sa zúčastniť, ak sa vám podarí urýchlene si  zaplatiť s mobilbankingom, a potvrdenie o úhrade nám pošlete a zavoláte. Ak ste sa prihlásili a aj zaplatili a pre niečo sa vám nepodarí sa prihlásiť, tak okolo19:00 už si radšej zavolajte. Určite to vyriešíme. Heslo doby: Spolu to zvládeme, hlavne nikam nechodte, sedte doma pri PC !

mm

 

 

(24.12.2020) On-line

Ahojte, ak, vám pri prihlasovaní sa nepríde automatická odpoveď, zavolajte mi.  Pokyny máte aj priamo na webe a link sa nikomu neposiela, ale včas bude,  v deň prednášky,  priamo na webe. . K pusteniu na prednášku je potrebné prihlásiť sa a uhradiť poplatok. V prípade, keď sa hlásíte neskôr a máte obavy, že platba nepríde včas, ozvite sa. Nemôžeme zodpovedať za  problémy, ktoré vznikajú počas prednàsky pri vašom prístupe k internetu.

(1.10.2020)

Ahojte, prihlásiť sa na jednotlivé akcie je možné jedine cez www.saib.sk., ak písete email, tak vás systém nezaregistruje a ani nedostanete spätne info. Ak pri termíne už nie je klikátno " prihlasovanie sa" , tak je to už úplne obsadené. Počet účastnikov je prisne regulované a preto nie je možné pricestovat na zámok bez prihlasovania sa vopred a bez našej potvrdenky. Výnimočne tentokrát potvrdzujeme aj dochádzanie.

(30.9.2020)

Ahojte, vzhľadom na epidemiologicku situáciu, v októbri, zatiaľ nebudeme cvičit v Bratislave.  V prípade priaznivej situácie vám to oznámime.

Víkendovka sa zatiaľ uskutoční, ale len pre prihlásených účastnikov. Tentokrát potvrdenie dostanú aj dochádzajúci účastníci, ale tesne pred akciou. V deň nástupu na akciu bude na webe oznam o tom, či sa akcia uskutočni, alebo nie. 

Ďakujeme za pochopenie /m/