SAIB Občianske združenie

- Oznamy -

(17.10.2021) NOVÝ TERMÍN

V sobotu 23.10.2021 bude online prednáška cez TEAMS. 

(10.9.2021) Zmeny pravidiel pri nástupe na Mikulášsku chatu od 13.9.2021

Zdravím všetkých, 

táto informácia sa týka hlavne tých, ktorí nastupujú na jesenný turnus 11.9.21. Od pondelka sa mení farba okresu, čím sa menia aj podmienky pri príchode na chatu. Hlavne je nutné mať negatívny test na covid.

(27.7.2021) Karanténa

Ahojte, sľedujte správy, Ústavný súd SR, zrušil karanténu.

(14.7.2021) Karantena

nástup na kurz je podľa platnej legislatívy, len sa ma nepýtajte podľa ktorej.... lebo plati, že to čo neplati, zase platí...

(20.6.2021) JESEŇ 2021

Podmienkou účasti na jesennom seminári je účasť na letnom seminári v danom roku. 

(31.5.2021) Pravidlá pre hromadné podujatia

Zdravím všetkých členov občianského združenia a doporučujem zoznámiť sa s pravidlami pre hromadné podujatia. Keď kliknete na link, tak sa vám otvorí celý obsah pravidiel. Tu som vyzdvihol časť informácie, hlavne o tom, že PCR a LAMP test je možné nahradiť potvrdením o očkovaní, či prekonaní Covid-19.

Negatívny test na COVID-19 sa v súčasnosti vyžaduje: • v interiéroch akvaparkov (iba služby, resp. atrakcie ako vnútorné bazény; nie je potrebný na použitie šatne, sprchy, toalety) • v prevádzkach spoločného stravovania, kde sa organizujú svadobné hostiny, kary večierky a podobné podujatia • u divákov aj súťažiacich na športových podujatiach. Potrebný je PCR alebo LAMP test, ktorý nie je starší ako 72 hodín alebo antigénový test, ktorý nie je starší ako 24 hodín. Negatívny test na COVID-19 je naďalej možné nahradiť potvrdením o očkovaní, či prekonaní COVID-19. Negatívnym testom ani iným dokladom sa nemusia preukazovať deti do 10 rokov.

https://www.uvzsr.sk/docs/uvod/rozcestnik_vyhlaska_hromadne_podujatia_17-5-2021-n.pdf

 

Ale sledujte aktuálne zmeny pravidiel, hlavne ak by došlo k významným uvoľneniam.

 

S pozdravom Martin

 

(22.5.2021) 1. turnus 12.6.- 18.6.2021

V termine od 12.6.- 18.6.2021 sú voľne len 2 miesta. Po naplneni tento termin už nebude k dispozicii, ani na dochádzanie na niekoľko dni. Písomne potvrdenie dostane každý účastnik. aj o nepotvrdeni účasti. Treba sledovať pozorne epidemiologické nariadenia, akcia bude organizovaná v súlade s nim ale sa nedajú vylúčiť nečakané zmeny.

(20.1.2021) Novinka pre optimistov

Ahoojte, na webe sú letné termíny, volali z MCH, že sa na nás už tešia. m

(6.1.2021) Poznámky

Ahojte,

máte nový termín prednášky na webe. Predošlé akcie sme zvládli super ( vďaka Paťovi a aj jeho družine ako aj Bobe pomocníčke ale aj vám). Ďakujem za vašu trpezlivosť, že ste vydržali dlhší čas, kým z čakárne ste sa dostali na prednášku, ale o 19:00 sme už boli komplet. Nepodarilo sa zapojiť len 3 osobám, z rôznych dôvodov. V jednom prípade ,vopred neprihlásený saibak, bol by som ho aj pustil, no nemal trpezlivosť vyčkať.  Prednosť majú vopred prihlásený a platiaci. V ďaľšom prípade neznámy účastník, ktorý sa neprihlásil vopred a nereagoval na výzvu, zapnúť si kameru.  Systém si zapamätá všetko, prihlášky, odhlášky, eviduje adresy účastníkov etc.  Niektorí účastníci zabudli uhradiť, ale dúfam to napravia, aby mohli sa zúčastniť aj na ďalšej akcii.

Pred prednáškou 24 hodín sa uzatvára možnosť prihlasovania sa. V prípade oneskorencov, ešte máte možnosť sa zúčastniť, ak sa vám podarí urýchlene si  zaplatiť s mobilbankingom, a potvrdenie o úhrade nám pošlete a zavoláte. Ak ste sa prihlásili a aj zaplatili a pre niečo sa vám nepodarí sa prihlásiť, tak okolo19:00 už si radšej zavolajte. Určite to vyriešíme. Heslo doby: Spolu to zvládeme, hlavne nikam nechodte, sedte doma pri PC !

mm

 

 

(24.12.2020) On-line

Ahojte, ak, vám pri prihlasovaní sa nepríde automatická odpoveď, zavolajte mi.  Pokyny máte aj priamo na webe a link sa nikomu neposiela, ale včas bude,  v deň prednášky,  priamo na webe. . K pusteniu na prednášku je potrebné prihlásiť sa a uhradiť poplatok. V prípade, keď sa hlásíte neskôr a máte obavy, že platba nepríde včas, ozvite sa. Nemôžeme zodpovedať za  problémy, ktoré vznikajú počas prednàsky pri vašom prístupe k internetu.

(1.10.2020)

Ahojte, prihlásiť sa na jednotlivé akcie je možné jedine cez www.saib.sk., ak písete email, tak vás systém nezaregistruje a ani nedostanete spätne info. Ak pri termíne už nie je klikátno " prihlasovanie sa" , tak je to už úplne obsadené. Počet účastnikov je prisne regulované a preto nie je možné pricestovat na zámok bez prihlasovania sa vopred a bez našej potvrdenky. Výnimočne tentokrát potvrdzujeme aj dochádzanie.

(30.9.2020)

Ahojte, vzhľadom na epidemiologicku situáciu, v októbri, zatiaľ nebudeme cvičit v Bratislave.  V prípade priaznivej situácie vám to oznámime.

Víkendovka sa zatiaľ uskutoční, ale len pre prihlásených účastnikov. Tentokrát potvrdenie dostanú aj dochádzajúci účastníci, ale tesne pred akciou. V deň nástupu na akciu bude na webe oznam o tom, či sa akcia uskutočni, alebo nie. 

Ďakujeme za pochopenie /m/