SAIB Občianske združenie

- Oznamy -

(10.10.2020) Zrušená víkendovka

Vzhľadom na epidemiologickú situáciu vikendový seminár na Smolenickom zámku nebude.

Ďakujeme za pochopenie..

 

(1.10.2020)

Ahojte, 

prihlásiť sa na jednotlivé akcie je možné jedine cez www.saib.sk., ak písete email, tak vás systém nezaregistruje a ani nedostanete spätne info. Ak pri termíne už nie je klikátno " prihlasovanie sa" , tak je to už úplne obsadené. Počet účastnikov je prisne regulované a preto nie je možné pricestovat na zámok bez prihlasovania sa vopred a bez našej potvrdenky. Výnimočne tentokrát potvrdzujeme aj dochádzanie.

(30.9.2020)

Ahojte, 

vzhľadom na epidemiologicku situáciu, v októbri, zatiaľ nebudeme cvičit v Bratislave.  V prípade priaznivej situácie vám to oznámime.

Víkendovka sa zatiaľ uskutoční, ale len pre prihlásených účastnikov. Tentokrát potvrdenie dostanú aj dochádzajúci účastníci, ale tesne pred akciou. V deň nástupu na akciu bude na webe oznam o tom, či sa akcia uskutočni, alebo nie. 

Ďakujeme za pochopenie

 

m

(24.9.2020) Víkendovka

Ahojte, 
 
je velmi pravdepodobné, že do vikendovky sa už veľa nezmeni, hlavne čo sa týka možného počtu účastnikov a podmienok pre prichádzajúcich z ČR. Je nám to veľmi luto, ale  vstup  do SR,  pre osoby z ČR, je možne len s negativnym covid testom a preto, ak sa nechcete dať testovať, zodpovedne si zvážte svoju prihlášku, lebo bez poplatkov sa môžete odhlásiť len do nedele (24:00) v tyždni pred kurzom.m

(22.9.2020)

Ahojte, 

voľné ostali len posledne 2 miesta. Pre obmedzený počet a veľký záujem vás pekne prosíme, že si zvážte vašu prihlášku. Odhlásiť sa, bez úhrady kurzovného,  pre bývajúcich a aj pre dochádzajúcicn bude možné vždy do nedele pred kurzom. 

(14.9.2020) Víkendový seminár

Ahojte,

máte na stránke  termín víkendového seminára. Počet účastníkov v zmysle protiepidemologického nariadenia  ( zo strany zariadenia) je obmedzený a preto treba vopred sa  zaregistrovať.  Bez registrácie nie je možné prísť na zámok a zúčastniť sa seminára.

(11.9.2020)

Ahojte,

v prípade, ak by sa zmenila epidemologická situácia a budú obmedzené počty účastníkov, tak v 3.turnuse  v termíne od 21.9.-28.9.2020, budú môcť sa zúčastniť, len vopred prihlásení účastníci a neprihlásení, ale aj tí, ktorí by radi pokračovali z predošlého týždňa už nebude možné. Na danom kurze majú prednosť vopred prihlásení účastníci. Radšej tam ostante celý týždeń a nependlujte hore dole, lebo ohrozujete ostatných účastníkov. Rúška sú povinné v uzavretých priestoroch hotela a personál hotela nie je tam preto, aby vás neustále upozorňovali na nedodržiavanie nariadenia. Tak isto sa množia prípady ohľadom stravovania napr. raňajok.Ubytovanie máte so stravou a nie je možné posúvať vašu stravu druhej osobe. Klúče od konferenčnej miestnosti, po dohode s hotelom, môže zobrať len poverená osoba. Napriek tomu že  vás tam poznajú,ale nebývate na MCH, vám klúč nevydajú.

Dúfam, že to zvládneme so spoločným úsilím. m

 

(9.9.2020)

Poprosim účastníkov, tých, ktorí tam ostàvate na ďaľši týžden, bez predošlej prihlàšky, aby ste urýchlene sa  zaregistrovali na webe. Ostat na chate, sa dá len v prípade, ak neblokujete miesto už dávno prihlàseným. To sa týka aj tých, ktorí sa chcú ubytovať na 1-2 dni, lebo potom ini by sa mohli pricestovať len neskôr, keď sa uvolní miesto. Samozrejme účastniť sa na kurze, bez ubytovania sa na MCH, nie  je problém.

(6.9.2020) Oznam

Ahojte, na predposlednom a poslednom jesennom turnuse, z kapacitných dôvodov, na žiadnej izbe nemôže ostať  len 1 osoba. Ďakujem za pochopenie.

(6.9.2020)

Ahojte, 

v poslednom obdobi  vznikajú problémy s ubytovanim na MCH. Kazdému učastnikovi seminára sa snažia vychádzať v ústrety ale potom sů problémy, že si zrušite rezerváciu ubytovania na poslednú chvílu a preto je možné, že ak sa odhlásíte neskôr,  než 1 týždeň pred seminárom, hotel vám vyúčtuje storno poplatok. V prípade ochorenia môžu od vás požadovať lekárske potvrdenie. 

Hotel disponuje so zoznamom prihlásených osôb na seminár, ak nie ste na zozname a nevieme o vás, hotel Vám účtuje pultovú cenu za  svoje služby. Vzhľadom na epidemologickú situàciu nebudeme podporovať účasť na 1-2 dni, lebo s tým môžete ohrozovať osoby, ktorí sú už tam.

Prosime si kazdého úcastníka o zodpovedné spràvanie sa, aj v prípade, že si kašlete na Covid-19, lebo v pripade masivneho nàrastu chorých môže nastať kolaps zdravotníctva a  karanténa doma. Ak sa chystàte na seminár, nemusíte zrovna predtým navštevovať masové podujatia.

Ďakujeme za pochopenie

(13.6.2020) Oznam

Ahojte, ak ste dodnes nedostali potvrdenie na vašu prihlášku, buď to máte v spame, alebo sa mi vrátilo späť, alebo ste niečo zle urobili pri prihlasovaní sa. Tak by bolo dobré sa ozvať. h

(3.6.2020) Oznam ČR&SR

Ahojte, hranice medzi SR a  ČR sú úplne otvorené. Počet osôb na kurzoch je stále obmedzený a preto každý účastnik musí byť vopred prihláseny cez www.saib.sk

(2.6.2020) Aktuálne informácie k Aircraftu a letu

Zdravím vás všetkých, tak poďme k aktuálnym informáciám. Aircraft Bratislava síce otvára prevádzku, ale pre skupinové stretnutia na sáloch sa to otvorí až tak za dva týždne. Takže aircraft začneme až po tatrách v októbri. Semináre v tatrách pobežia :), podľa plánu od 13.6.2020. Pre kolegov z Česka asi prvý turnus je ešte problémový, príchod budú musieť riešiť operatívne podľa vývoja situácie. S pozdravom Martin.

(26.5.2020) Oznam

Ahojte, zrejme v dohľadnej dobe štartujeme. Podľa platného nariadenia počet účastníkov,  na cvičení ako aj na letných kurzoch,  je limitovaný, podľa veľkosti priestoru.  Preto vás poprosíme, aby ste sa vopred prihlasovali, cez stránku www.saib.sk. Ak už sa nedá prihlasovať na konkrétny termín, to znamená, že všetky miestá sú obsadené. Bez prihlásenia sa necestujte. Ďakujem za pochopenie.

(19.5.2020) Prevádzka v Aircraft Sport House Bratislava

Zdravím všetkých na tomto webe, prevádzka v Aircrafte Bratislava by sa mohla spustiť 3.júna, to by sme mohli stihnúť ešte dve operatívne stretnutia, jedno v stredu a jedno v sobotu. Zostaňte zdraví a nestrácajte chuť byť zdraví :). S pozdravom Martin

(12.3.2020) Cvičenia v Aircraft Sport House Bratislava

Z dôvodu uzatvorenia športového centra do odvolania sa rušia cvičenia. Zahájenie cvičení oznámime na tejto stránke alebo na Facebooku.